Korkulan Oldu! Diş Hekimine Giden Ünlü İsim Ölümden Döndü: “Ağzımda Atom Bombası Taşıyorum”

Çoğu insan diş hekimlerinden ve yapılacak işlemlerden korktuğu için diş sağlığını ihmal ediyor. Ve diş ağrısına dayanmayı tercih ediyor.  ‘Kemancı’ şarkısının söz yazarı ünlü müzisyen Mehmet Yüzüak, diş tedavisi için gittiği klinikte başına gelmeyen kalmadı. 

Çenesi kırılan ünlü isim ölümden döndü.

Ünlü söz yazarı Mehmet Yüzüak, İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki bir diş kliniğine implant için gitti. Ancak hayatının şokunu yaşadı. Kliniğe Yüzüak, iki dişi için gitmişti ama ölümden döndü. Edinilen bilgiye göre, operasyondan sonra yere düşüp fenalaşan ünlü isim, ağır bir kanama geçirdi. Acilen hastaneye kaldırılan Yüzükak’a hekimler çenesindeki 6 implantı ancak o işlemi yapan doktorun çıkartabileceğini söyledi. O doktorla da davalık olan ünlü isim hiçbir şey yaptıramıyor.

Kanal D Haber’in haberine göre Yüzükak şunları aktardı: “Bakın yemek yerken dişlerim çıkıyor. Dişlerim elimde geziyorum. Hakkımı arayacağım. Ona söyledim şeker hastası olduğumu, karaciğerimde problem olduğunu. Uyandığımda bana 9 tane implant takmış. 9 implantı ben nasıl taşırım 73 yaşındaki bir adam beyin kanaması geçirir. Meğerse benim çene kemiğim kırıkmış. 6 tanesini alamıyoruz. Atom bombası taşıyorum ağzımda.”

Yüzükak’ın avukatı Ahmet Demirarslan “Burada ciddi bir sağlık skandalı olduğunu düşünüyoruz. Bununla ilgili de gerekli hukuki işlemleri yürütüyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x